نمایش تعداد مطلب
استقبال وزارت صنعت، معدن و تجارت و خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از نخستین و بزرگترین نمایشگاه دائمی سنگ کشور

1397/6/1
ادامه مطلب
حضور موفق سنگ سفید در هفتمین همایش معماری داخلی و دکوراسیون با رویکرد نور و نورپردازی

از آنجا که سنگ به عنوان یکی از پرطرفدارترین و بادوام ترین مصالح ساختمانی، امروزه نقش بسیار مهمی در طراحی نما و طراحی داخلی فضاهای ساختمانی ایفا می نماید؛ لذا شرکت سنگ سفید به عنوان حرفه‌ای‌ترین شرکت ارائه‌دهنده انواع محصولات سنگی همراه با راهکارهای طراحی و معماری و مشاوره رایگان در انتخاب هر نوع سنگ دلخواه، در راستای حمایت از کالای ایرانی، نهادینه کردن و تسهیل شناخت انواع سنگ های ساختمانی خاص و لوکس، ارائه طراحی هدفمند، نحوه استفاده از سنگ در طراحی داخلی و نما و مشاوره در انتخاب سنگ های ساختمانی در هفتمین همایش معماری داخلی و دکوراسیون با رویکرد نور و نورپردازی حضور به عمل آورد.


1397/2/27
ادامه مطلب
نگاهی بر حضور شرکت سنگ سفید در اولین نشست تخصصی معماری هتل ها

اولین نشست تخصصی طراحی هتل ها با حضور صاحب نظران، فعالان و سرمایه گذران گردشگری و هتل داری، عصر پنجشنبه مورخ 27 بهمن ماه 1396 به همت جهاد دانشگاهی و اتاق بازرگانی اصفهان در سالن همایش های اتاق بازرگانی استان اصفهان برگزار شد.


1396/11/28
ادامه مطلب
حضور سنگ سفید در مجمع عمومی انجمن صنفی انبوه سازان مسکن استان اصفهان

شرکت سنگ سفید به عنوان حرفه ای ترین شرکت در حوزه تولید، فرآوری و تامین سنگ و با محوریت ایجاد بیشترین ارزش در مجمع عمومی انجمن صنفی انبوه سازان مسکن استان اصفهان که در روز چهارشنبه مورخ 6/10/96 در محل تالار شهروند برگزار گردید، حضور به عمل رساند.


1396/10/10
ادامه مطلب
حضور سنگ سفید در نخستین همایش مکانیزم های درآمد پایدار شهری به روش PPP

‌شرکت سنگ سفید به عنوان حرفه‌ای‌ترین شرکت ارائه‌دهنده انواع محصولات سنگی همراه با راهکارهای متمایز در ایران، در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در جهت نهادینه کردن و تسهیل و واگذاری طرح های تملک دارایی های سرمایه ای از طریق انعقاد قراردادهای مشارکت عمومی–خصوصی، در نخستین همایش مکانیزم های درآمد پایدار شهری به روشPPPحضور به عمل آورد.


1396/9/27
ادامه مطلب
کانال رسمی شرکت سنگ سفید در شبکه اجتماعی آپارات

شرکت سنگ سفید در شبکه اجتماعی آپارات، صاحب کانال تأیید شده و مختص به خود شد. هدف اصلی این کانال معرفی، بررسی، تحلیل و نقد محصولات، راهکارها و به روش های حوزه سنگ می باشد.

کانال شبکه اجتماعی آپارات سنگ سفید، هم راستا با دیگر کانال‌های ارتباطی شرکت سنگ سفید از قبیل: تلگرام، لینکدین، و ...، اطلاع رسانی در مورد محصولات و راهکارهای شرکت سنگ سفید و مسائل پیرامون آن را جزو وظایف خود دانسته و به طور تخصصی‌تر در حوزه سنگ، به روزترین اخبار و مقالات را انتشار می‌دهد.


1396/8/10
ادامه مطلب
بازتاب حضور قدرتمند سنگ سفید در بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، با حضور قدرتمند شرکت سنگ سفید به عنوان حرفه ای ترین ارائه دهنده محصولات و راهکارها در حوزه سنگ در تاریخ 27 الی 30 مهرماه 1396 در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد.


1396/8/4
ادامه مطلب
گزارش تصویری حضور موفق شرکت سنگ سفید در دهمین نمایشگاه سنگ ایران (محلات- نیم ور)

دهمین دوره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران (محلات/ نیم ور) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع سنگ، با حضور قدرتمند شرکت سنگ سفید به عنوان حرفه ای ترین ارائه دهنده محصولات و راهکارها در حوزه سنگ در تاریخ 25 الی 28 مهرماه 1396 برگزار شد.


1396/8/3
ادامه مطلب
حضور موفق و موثر سنگ سفید در دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

دهمین دوره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران (محلات/ نیم ور) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع سنگ، با حضور قدرتمند شرکت سنگ سفید به عنوان حرفه ای ترین ارائه دهنده محصولات و راهکارها در حوزه سنگ در تاریخ 25 الی 28 مهرماه 1396 برگزار شد.


1396/8/2
ادامه مطلب
حضور سنگ سفید در بیستمین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان

شرکت سنگ سفید در بیستمین نمایشگاه صنعت جامع ساختمان با میزبانی ۱۴۰ مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، البرز، مرکزی، فارس، سمنان، خراسان رضوی، یزد، گلستان و هرمزگان و نمایندگان فروش کشورهای چین، ایتالیا و آلمان حضور به هم رسانده است.


1396/7/29
ادامه مطلب
راه اندازی کانال آپارات شرکت سنگ سفید

شرکت سنگ سفید با درک نیازهای مشتریان و صاحبان کسب و کار، برآن شد تا از ظرفیت شبکه اجتماعی آپارات، جهت معرفی و تبادل اطلاعات در حوزه سنگ استفاده کرده و در این راستا کانالی را تحت عنوان "شرکت سنگ سفید" ایجاد نمود.


1396/7/22
ادامه مطلب
حضور سنگ سفید در دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

‌شرکت سنگ سفید به عنوان حرفه‌ای‌ترین شرکت ارائه‌دهنده انواع محصولات سنگی همراه با راهکارهای متمایز در ایران، در دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران (یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع سنگ) حضور به هم می‌رساند. 


1396/7/15
ادامه مطلب
حضور قدرتمند شرکت سنگ سفید در صنعت سنگ

نظر به بینش شرکت سنگ سفید در ارائه محصولات و راهکارهای ارزش آفرین به افراد و سازمان‌ ها و در راستای توسعه زیرساخت‌های مشتری مدار و خدمت محور و دسترسی هر چه سریعتر مشتریان به محصولات دلخواه،


1396/6/26
ادامه مطلب